makeup.for.youuuuu. 🙏🙏
1(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد ))).👇
‎2(((اللهم صل على محمد

🙏🙏 1(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد ))).👇 ‎2(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎3(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎4(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎5(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎6(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎7(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎8(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎9(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 ‎10(((اللهم صل على محمد وعلى آل محمد )))👇 lipstick #kurdishgirl #jlikurdi #kurdish #dhok #pantene #slemani #hawler #loreal #karkuk #fashion #jwankari @makeup.for.youuuuu #show #jwankari #novo #clothes #beuty #style #rock #enca #beach #mother #shop #bazar #foodporn #foodpornography #foodphotography #tasty #xanman #arab

Share 19 25
posti_raqi30. ئاوات بوو كاني وه ي خو له دل شكاوم💔💍💑
.
.
.
.
.
@posti_raqi30 
@pos

ئاوات بوو كاني وه ي خو له دل شكاوم💔💍💑 . . . . . @posti_raqi30 @posti_raqi30 شازی بوست لیره ببینه😀😍 ga3da_officall #زانکۆی_حاجی🦅 . _ #kasakam #kurd #slemani #karkuk #hawler #awat #bokani #awatbokani #ozhinnawzad #karwanxabaty #barhamshamami #diwan #hamarang #zanyary #enca #instagram #barzanja3far #kurdi #zaxo_ #nihad #kurdistanblockade

Share 28 4
ervin.blog. Tag @butrint_official 😍🌹💞
#18
E donte e donte me shum se vete jeten

Tag @butrint_official 😍🌹💞 #18 E donte e donte me shum se vete jeten e saje ,nk mund ta besonte se Avnija jeta e saj dashurija e saj me e madhe po e harronte ... Cdo premtim qe kishte bere kishin qene vetem fjale 😭😭😭😭💔😥 Kishin nje lidhje shum te bukur pse duhej te mbaronte pikerisht keshtu 😭😭😭😭 Mengjesi e gjeti te ulur ne dysheme mes dhuratave ,u ngrit beri nje dush ,u vesh mori cantendhe po shkonte per ne shkolle . Rruges nk degjonte dhe nk shikonte azgje kishte ulur koken kufjet ne vesh dhe shikonte fotot qe kishte ber me jeten e saj Pa perseri te sms mos ndoshta jeta e saj i kishte shkruajtur ,por me kot . Futi tel n xhep hoqi kufjet dhe u fut tek oborri shkolles. Kishin kaluar oret e para te mesimit dhe ishte koha per pushimin e gjate , Besa dhe shoqa e saj shkuan tek bufeja e shkolles per te marr dicka per te ngrene ,dhe po bisedonin Ne kte kohe Besa kishte krijuar perseri rutinen e saj cdo pushim te gjate ajo shikonte se mos dashurijae saj i kishte shkrojtur ,por ate dute nk e beri Kjo gje po e fuste ne mendime shoqen e Beses por perseri nk e ngacmoi -Besa te lutem mundtme japesh pak tel tend? -Patjeter urdhero merre ta kam fal madje nk ka cme duhet me Kjo gje e vrau shum por e kishe pranuar qe Avnija nk do te kthehet me SHoqa e Beses nk po mudn te mbante dot te bertituren nga ajo cka po lex tek tel i saj (Motra e Avnis ) -zemra ime ,Avnija sapo erdhi ne shtepi ju lutem me thoni kjr te flisni❤te puth motra (Vllai i Avnis ) Hello Besa Avnija ka ardhur ne shtepi ❤ (Avnia ) JETA IME SOT ERDHA NE SHTEPI ME FAL QE STE KAM SHKRUAR TER KETO DITE POR PUNA ME KA DETYRUAR ME KA AMRR MALLI O JET TE DUA ME SHUM SE CDO GJE NE KETE BOTE❤ #vazhdon ❣❣❣

Share 462 31
divarui. Savage chick😝😂🔥
-
#enca #encatics #selfmade

Savage chick😝😂🔥 - #enca #encatics #selfmade

Share 110 4
flori_blog. - Tagg shoqen qe e don shum... 👇🌍👭😍
#Pjesa 145
Elma u zgjua ne mes

- Tagg shoqen qe e don shum... 👇🌍👭😍 #Pjesa 145 Elma u zgjua ne mesnate dhe hodhi syte nga bebet e saj qe flinin qetesisht ne inkubatoret krah saj.Zemra ju mblodh dhe disa lot nisen ti njomnin faqet...Perse Liam nuk ishte aty? Perse? Dhe nje dhimbje e madhe e pushtoi...njekohesisht edhe nje parandjenje aspak e kendshme... Diten tjeter... Marcia nuk dinte se cfare te thonte,ishte ndare ne dy pjese...ne ate te nenes se shqetesuar dhe ne ate te femres se pergjegjshme.Instikti i nenes i thonte qe nuk duhet t’ia dorezonte kurrsesi ate leter te tmerrshme Elmas,por instikti i gruas uleriste qe ishte me mire qe ajo te merrte vesh te verteten.Martin mallkoi ne heshtje teksa fliste me Stivenn i cili dukej teresisht i shkaterruar.Frank iu afrua Marcias dhe i shtrengoi doren... Frank:Eshte me mire qe ajo ta dije Marcia:Do te shkaterrohet Frank:Me siguri...por eshte me mire qe ta dije sesa te jetoje me shpresa fallco Marcia:Nuk e kuptoj perse Liam e beri kete gje (ngriti letren)...eshte kaq e ulet nga ana e tij Frank: (mohoi me koke) Liam eshte shume kokeforte,por jam i sigurte qe do te ndryshoje mendim Marcia:Nuk do mund ta duroj dot fytyren e saj kur ta lexoje kete leter.Mund t’ia japesh ti te lutem? Frank:Sigurisht (mori letren dhe hyri ne dhome) Elma:Frank! Sa mire qe erdhe Frank:Ckemi vogelushe (i dha nje puthje ne faqe dhe me pas iu afrua inkubatoreve).Si jane binjaket? Elma:Shume mire,tani po flene Frank:Gjyshja te dergon shume te fala,por tha qe preferon te dilni nga klinika dhe me pas do te vije t’ju vizitoje Elma:Nuk ka problem thuaji Frank:Ke menduar si do t’ia vesh emrat? Elma:Po...e di qe eshte pak e padrejte sepse do me pelqente te ishte dhe Liam ketu,por meqenese ai nuk eshte akoma ketu (syte iu mbushen me lot),i kam gjetur disa emra provizore Frank:Mi thuaj Elma:Vajza do te quhet Gabriela,ndersa djali Juan Liam Frank:Emra shume te bukur...Elma,un e...nuk me pelqen te sjell lajme te keqija,por... Elma:Cfare ka? Frank:Liam u zgjua Fytyra e Elmas u ndricua ne cast,por menjehere kuptoi qe dicka ishte keq Elma:Kush eshte lajmi i keq... #vazhdon Follow me @flori_blog per me shum vidio... 🌍😍💙

Share 1036 51